Plazma Jett

omladzujte ochabnutú pokožku

Plasma Jett je revolučná technológia na napínanie pokožky. Plazma sa používa na stimuláciu a stiahnutie pokožky, čo spôsobuje jej napnutie a mladší a hladší vzhľad.

Toto ošetrenie je ideálne pre oblasť okolo očí, nechirurgickú blefaroplastiku, spevnenie pokožky, kožné štítky a bradavice a fajčiarske línie.
Plazma Jett vytvára v tkanive reakciu, ktorá môže pomôcť vyhladiť povrch pokožky.

Väčšina oblastí kože môže byť ošetrená ako proti starnutiu, tak aj proti zjazveniu. Rovnako môžu byť ošetrené aj jemné línie a vrásky na tvári alebo tele.

Plasma Jett Lift je technológia novej generácie na napnutie pokožky a stimuláciu produkcie kolagénu, najmä v tých oblastiach, kde sme predtým neboli schopní ponúknuť efektívne nechirurgické ošetrenie.

Plasma Jett Medical je riadený lekársky prístroj, ktorý sa používa na rôzne lekárske a estetické ošetrenia pleti. Napríklad pokožka okolo očí je veľmi tenká a stráca elasticitu výrazne rýchlejšie ako zvyšok tváre a je použitie Plasma Jett je obzvlášť účinné. pri „zdvihnutí“ ovisnutých horných viečok.

Plasma Jett je nechirurgická revolúcia v rámci estetiky.

Často kladené otázky

Čo je to plazmová sublimačná liečba a ako funguje?

Plazma, štvrté skupenstvo hmoty, sa vytvára, keď sa atmosférický plyn medzi špičkou plazmového pera a pokožkou ionizuje a vytvára malý elektrický oblúk podobný malému blesku, ktorý sa používa na ošetrenie problémových oblastí bez nežiaduceho poškodenia okolitých tkanív. Plazma spôsobuje sťahovanie, napínanie a skracovanie kožných vlákien, čo má za následok zmenšenie povrchu pokožky, čím sa zlepšuje vzhľad vrások, jemných liniek a jaziev.

Konečným výsledkom je zlepšenie pevnosti a napätia pokožky (liftingový efekt).

Čo sa deje počas zákroku?

Ošetrovaná oblasť sa očistí a nanesie sa lokálny anestetický krém na uľahčenie nepohodlia, krorý sa nechá pôsobiť až 30 minút.

Lekár drží plazmový hrot vo vzdialenosti 0,2 mm od povrchu pokožky a ošetrovaná oblasť sa tesne vedľa seba zasiahnutá plazmovým výbojom buď technika skenovania, alebo viacero výstrelov. Ak sa hrot dotkne pokožky, zariadenie sa okamžite vypne, aby sa zabránilo akémukoľvek zraneniu. Pravdepodobne však budete v ošetrovanej oblasti cítiť teplo a nepohodlie, ale ošetrenie bude trvať iba 10 – 60 minút v závislosti od veľkosti cieľovej oblasti.

Aký je čas zotavenia po liečbe Plazma Jett

Na rozdiel od chirurgického zákroku sa väčšina ľudí môže vrátiť do práce v ten istý deň.

Po ošetrení môžete v pokožke pociťovať určité teplo, ako pocit spálenia od slnka so začervenaním a malé čierne chrasty v miestach, kde došlo k výboju do pokožky. Tieto chrasty sa zahoja a odpadnú v priebehu 5-7 dní a zanechajú pod nimi sviežu ružovú pokožku. V závislosti od oblasti liečby môže dôjsť aj k opuchu, ale to by malo trvať len niekoľko dní.

Existujú nejaké kontraindikácie?

Ak ste vo všeobecnosti v dobrom zdravotnom stave, existuje len veľmi málo dôvodov, prečo by ste nemali podstúpiť liečbu plazmovou sublimáciou.

Sú však výnimky: Kardiostimulátor, Monitor srdca, Iný implantovaný elektrický prístroj, Epilepsia, Tehotenstvo, Prítomnosť kovových náhrad v mieste ošetrenia, Akútne zápalové ochorenie, Onkologické ochorenie
Plazmová sublimácia sa tiež neodporúča osobám s veľmi tmavým odtieňom pokožky, pretože po ošetrení existuje vyššie riziko pigmentových škvŕn, a to ako svetlých (hypopigmentácia), tak aj tmavej farby (hyperpigmentácia), najmä ak sa chrasty zoškrabnú príliš skoro.

Aké sú riziká a potenciálne komplikácie ošetretia Plazma Jett?

V rukách vyškoleného odborníka je plazmová sublimácia veľmi nízkorizikovou procedúrou.

Približne dva až štyri dni po liečbe dôjde k určitému začervenaniu a opuchu, čo môže byť dostatočne výrazné a odporúčame sa počas tohto vyhýbať sociálnym kontaktom. Po dobu 3-5 dní môžu byť prítomné jemné chrasty a môžete pociťovať svrbenie a bolesť. Na upokojenie podráždenia a zmiernenie opuchu  pomáhajú ľadové obklady, prípadne protizápalové alebo antihistamínové lieky

NESTRHÁVAJTE chrasty, pretože to môže viesť k infekcii alebo zjazveniu. Rovnako tak je dôležité udržiavať ošetrované miesto čisté a suché.

Ako dlho efekt vydrží?

Ošetrenie  Plasma Jett stimuluje okamžitú kontrakciu a skrátenie kožných vlákien a tento proces pokračuje v prvých 2-4 týždňoch od zákroku až po dobu 3 mesiaove. Samotný účinok ošetrenia je subjektívny od počtu ošetrení a vášho procesu starnutia, ale zvyčajne môže trvať 2-5 rokov.

Čo o nás povedali

spokojní klienti