Náš tím

Na základe 20 ročných skúseností v oftalmológii, vznikla v roku 2006 spoločnosť VISTAMET, s.r.o. – súkromná očná prax pani MUDr. Evy Trizuljakovej. Ambulancia spolu s  očnou optikou LUMINAR sa 1.1.2013 presťahovala do moderných priestorov v centre Považskej Bystrice. Vďaka novým priestorom sme vytvorili moderné očné centrum s komplexnou starostlivosťou o váš zrak.

Prvoradý je pre nás pacient a individuálny prístup k nemu. Našim cieľom je zabezpečiť čo najvyššiu kvalitu zraku. Skĺbením profesionality, špičkového vybavenia a  vyše 25-ročných skúseností s mikrochirurgiou oka, je každému pacientovi poskytnutá nadštandardná zdravotná starostlivosť.

Vykonávame diagnostické vyšetrenia očí pomocou najmodernejších prístrojov, liečime akútne a chronické choroby oka. Sme špecialisti na očnú mikrochirurgiu, najmä na operácie sivého zákalu a implantácie umelých vnútroočných šošoviek (PRELEX), ktoré netrvajú v zásade viac ako 20 minút a sú úplne bezbolestné. Najmodernejšou technikou liečime i ďalšie ochorenia prednej časti oka.

Lekári

MUDr. Eva Trizuljaková

Primárka Očného centra Vistamet

MUDr. Marianna Sládeková

MUDr. Denisa Melišíková

MUDr. Gabriela Trenčanová

Sestry

Mgr. Božena Berhanová

Bc. Andrea Jacková

Pavla Komadová

Stanislava Kucharová

Prevádzka

Mgr. Michal Trizuljak, MBA, DIS

Miroslava Dubajová